Prekių pristatymas

Dr. Schrammek svetainėje įsigytas prekes gauti galite dviem būdais:

1. Lietuvoje prekės Jums gali būti pristatytos per kurjerį DPD Lietuva arba į DPD paštomatą arba į Omniva paštomatą arba į Lietuvos pašto skyrių, kaip registruota pirmenybinė siunta.

Pristatymo variantai pagal Jūsų poreikius:

 Užsakymai kurių suma yra lygi 24  arba didesnė, į DPD arba Omniva paštomatus ir į Lietuvos pašto skyrių yra pristatomi NEMOKAMAI (užsakymo formos laukelyje "Papildoma informacija" prašome nurodykite DPD arba Omniva paštomatą į kurį norite gauti prekes), pristatymo trukmė 1-3 d.d. Jei pageidaujate prekes gauti Į RANKAS, galime jas išsiųsti per DPD kurjerį už 4 €, pristatymo trukmė 1-2 d.d. 

-  Užsakymai kurių suma yra mažesnė nei 24 į DPD arba Omniva paštomatus ir į Lietuvos pašto skyrių yra pristatomi už 2,50 €, pristatymo trukmė 1-3 d.d. Jei pageidaujate prekes gauti Į RANKAS, galimes jas išsiųsti per DPD kurjerį už 5 €, pristatymo trukmė 1-2 d.d.

2. Atsiimti prekes Dr. med. Schrammek biure adresu Žygio g. 93, LT-08234 Vilnius. Atsiimant prekes Dr. med. Schrammek biure netaikomi jokie aptarnavimo mokesčiai, tad papildomai tai Jums nieko nekainuos. 

PASTABA: į Kuršių Neriją visi užsakymai yra siunčiami tik į Omniva paštomatą arba Lietuvos pašto skyrių, pristatymo trukmė 1-4 d.d.

Aukščiau minimos sąlygos galioja užsakymų pristatymui Lietuvoje.