Mokymai ir seminarai

Advanced training for aestheticians

 

Suteikite impulsą savo karjerai !

 

Visame pasaulyje asmeninis tobulėjimas bei profesinių žinių gilinimas įgauna vis didesnę reikšmę. Be profesionalių mokymų ir neinant koja kojon su naujovėmis, ilgalaikėje perspektyvoje sudėtinga išlikti konkurencinėje aplinkoje bei oreantuotis rinkos situacijoje.

Šiuolaikinė dermatologų, kosmetologų bei grožio sirties specialistu veikla yra stipriai diversifikuota ir greitai kintanti. Tad gebėjimas adaptuostis bei keistis aktualus, kaip niekada ankščiau. Pastaraisiais metais galutinių vartotojų elgsena bei lūkesčiai taip pat pasikeitė neatpažystamai: jie tapo labiau žingeidūs, reiklesni bei geriau informuoti. Vartotojai siekia kokybės, sveikos gyvensenos, geresnės savijautos, sveikesnės odos bei geresnės išvaiždos. galutinių vartotoju nebedomina tučios kalbos, jie tapo aiškiai oreantuoti į kokybiška produkta bei rezultatą, tiek paslaugų prasme, tiek produktų prasme.

Kosmetik Seminare

Dr. Schrammek mokymai

Jūsų kelias į sėkmę !

Tarptautinė holistinės kosmetikos akademija buvo įkurta prieš 30 metų. Akademijos vadovė yra medicinos Dr. Christine Schrammek-Drusio, dermatologė bei alergologė.

Per daugeli metų apmokėme tūkstančius grožio srities ekspertų Vokietijoje ir visame pasaulyje. Ilgametė patirtis ir profesionalus požiūris mums leidžia išlaykyti nenutrukstama dialoga su grožio srities ekspertėmis. Pastoviai tobuliname ir atnaujiname savo rengiamų seminarų bei mokymų medžiaga ir technikas, pritaikome jas naujausioms estetikos rinkos tendencijoms ir poreikiams.

Mūsų ilgalaikis bendradarbiavimas su estetikos klinikomis bei tyrimų institutais garantuoja mūsų produktų ir paslaugų kokybę. Diena iš dienos suteikiame informacija bei gauname atsiliepimų iš savo srities profesionalų, visą tai atsispindi mūsų produktuose bei mokymų programose. Su didelių džiaugsmu pasidalinsime savo žiniomis ir su Jumis !

Norėdami padėti praplėsti akiratį ar patobulinti kvalifikaciją grožio srities specialistams nuolatos rengiame visą eilę įvairių mokymų. Po kiekvienų sėkmingai išklausytų mokymų išduodame tai patvirtinantį sertifikatą.

Dr. med. Schrammek mokymai

Kviečiame susisiekti su mumis dėl informacijos apie seminarus bei registracijos.

schrammek@bellapelle.lt

T: 8672-84533 

Kosmetik Fortbildung