Apie kompanija

Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik aukštos kokybės kosmetikos produktų, skirtu odos priežiūrai bei profesionalioms procedūrosms atlikti gamintojas. Kompanijos produktų krepšelį sudaro dvi produktų kategorijos, kurias kūrė ir kuria medicinos daktarė, dermatologė ir alergologė Christine Schrammek-Drusio. Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik yra Schrammek šeimos valoma vokietijos kompanija gaminanti kosmetikos produktus daugiau kaip 60 metų.

Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik apima du prekės ženklus:

 

Zwei Marken - ein starker Partner in der Kosmetik
Dr. med. Christine Schrammek-Drusio

derma.cosmetics - medicininio grožio galia

 

Schrammek derma.cosmetics produktų linija apima platų produktų spekrą įvairiems odos tipams bei įvairiems estetiniams odos įšūkiams spręsti. Visi produktai yra efektyvūs, kūriami remiantis dermatologinėmis žiniomis bei naudojant naujausias gamybos technologines inovacijas. Dauguma derma.cosmetics linijos produktų yra itin inovatyvūs ir pasauliniai savo kategorijos lyderiai. Vienas iš pavyzdžių kremas Blemish balm, populiariai šiuo metu industrijoje vadinamas BB kremas, Schrammek yra BB kremo išradėja.

Mūsų tikslas yra inovativūs ir individualiai adaptuoti produktai, padedantys atkurti sveiką odą bei gražią odos išvaizdą. Odos sutrikimų prevencija bei odos apsauga, taip pat kaip ir sprendimų paieška įvairios esamoms odos problemoms eliminuoti yra svarbūs atspirties taškai kuriant mūsų Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics produktų liniją. “Dermatologiškai suderinta kosmetika” yra pagrindimė mūsų derma.cosmetics produktų linijos koncepcija. Mūsų produktuose yra apjungiami naujausi pasiekimai medicinos srityje su aukštos kokybės aktyviais ingredientais.

 

Rezultatas: derma.cosmetics, dermatologiškai patikrinta kosmetikos produktų linija, su aiškiai strukturuotomis produktų kategorijomis, pateikiančiomis sprendimą įvairios odos problemoms.

Discover the derma.cosmetics skin care series now

 

 

GREEN PEEL® - natūralaus grožio galia

 

Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik kompanija siūlo unikalų ir bene vienintelį pasaulyje visiškai natūralų odos pilingą GREEN PEEL®. Pastarasis produktas išsiskiria savo bekompromisiu efektyvumu bei visišku natūralumu. GREEN PEEL® žolinis pilingas buvo sukurtas daugiau nei prieš 60 metų, pasitelkiant dermatologines žinias. Produktas susilaukė milžiniško populiarumo visame pasaulyje ir išsprendė odos problemas dešimtims tūkstančių naudotojų, parodydamas neįtikėtinus rezultatus.

GREEN PEEL® žolinį pilinga sukūrė kompanijos įkūrėja ponia Christine Schrammek, o jos pradėtus darbus tesė dukra, medicinos daktarė Christine Schrammek-Drusio. GREEN PEEL® procedūros yra suskirstytos į tris metodus - CLASSIC, ENERGY ir FRESH-UP - kiekvienas metodas yra individualus, parenakmas pagal odą ir pagal siekiama rezultato efektyvumą. GREEN PEEL® žolinis pilingas yra patikrintas ir save pateisnes metodas įvairios su odą susijusioms estetinės problemoms spresti. Pastarasis pilingas plačiai naudojamas grožio srities profesionalų, gyditojų ir SPA namų visame pasaulyje. .

Norite sužinoti daugiau apie GREEN PEEL® žolinį pilingą, aplankykite šį puslapį:

Discover the original GREEN PEEL® herbal peeling

 

 

Dalyvaujame formuojant kosmetikos ateitį


Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik kompanija jau daug metų dalyvaują įvairių kosmetikos industrijos asociacijų veikloje: VKE, VCP, IKW BfD ir ICADA.

Dalyvavimas asociacijų veikloje kompanijai yra iššūkis, įsipareigojimas ir galimybė aktyviai įtakoti kosmetikos industrijos kryptį ir tendencijas, ateities perspektyvoje.

Cosmetics Associations

 

Kompanijos istorija

 

Daugiau nei 60 metų kompanija Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik darbuojasi grožio industrijoje. Esame šeimos verslas, tad vadovaujamės tikromis vertybėmis bei tradicijomis. Esame inovatoriai ir atsakingai dirbame, linkėdami viso ko geriausio, visiems mūsų produktų vartotojams, visame pasaulyje. Tokios inovacijos kaip "BB Ckremai" - Blemish Balm - ar  GREEN PEEL® žolinis pilingas, pavertė mus išties geidžiamų grožio srities prekės ženklų, tiek profesionalų, tiek vartotojų tarpe. Tai mus įkvėpia bei skatina daryti tai ką mes darome rytoj dar geriau nei vakar !

Kviečiame pažiūrėti šį trumpą video siužetą, apžvelgianti svarbius mūsų kompanijos istorijos tarpsnius: